Нерухомість на тарифах

Нацкомісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг очолює Дмитро Вовк. Кар’єрному росту 27-річного чиновника можна лише позаздрити.

За останні три роки державної служби доходи Вовка значно знизилися. Але це не завадило купити Mercedes GL 550. Коштує не нове таке авто щонайменше 40 тисяч доларів. Якщо проаналізувати декларацію молодого чиновника, то теоретично в умовах жорсткої економії, таку машину Вовк міг би собі дозволити.

Читайте також: Журналісти показали елітну нерухомість головного прикордонника, яку він старанно приховував

Чого не можна сказати про маєток в Царському селі – 800 квадратних метрів, ліс та озеро. Ріелтори вартість такого будинку оцінюють майже в два мільйони доларів. Хоча про цей будинок немає згадки в декларації чиновника.

Анонімні інвестори

Юзівська площа – велике родовище сланцевого газу на території Харківської та Донецької областей. Його розвідкою починала займатися компанія Shell, яка пішла з України через ситуацію на Донбасі.

Читайте також: Як колишня військова земля на Печерську біля Київської фортеці потрапила в приватні руки

Замість корпорації Royal Dutch Shell розробкою Юзівського родовища займатиметься зареєстрована в Нідерландах молода компанія Yuzgas B.V. Деталі та умови конкурсу не розкривалися, а хто стоїть за новоствореною Yuzgas B.V. також невідомо. Своїх бенефіціарів та інвесторів Emerstone не розкриває.

Більше дивіться у випуску програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".