Сервіс доступний на Платформі ефективного регулювання. Експерти BRDO переконані, що він економить час користувачів на пошук та обробку інформації. Тепер отримати її значно простіше, а отже – людина отримує доступ до цифр, якими володіють експерти та аналітики.
Ми не хочемо, щоб хтось маніпулював даними, намагаючись обґрунтувати свої хибні космічні теорії. Тому команда BRDO розробила онлайн сервіс, який видасть користувачу найновішу і найточнішу інформацію про такі чутливі для країни речі, як ціни на соціально значимі продукти,
– відзначив голова BRDO Олексій Гончарук.
На онлайн сервісі доступний інфляційний калькулятор, що дозволяє оцінити, як з часом змінювалися ціни в країні. Також Інфляційний барометр надасть інформацію про те, як сильно насправді дешевшає гривня, і зробити висновки про інфляцію.
Онлайн сервіс автоматично збирає дані з відкритих джерел (Держстат, НБУ, Світовий банк, Євростат) та представляє їх у зручному вигляді. Динаміка цін на споживчому ринку в регіонах оновлюється кожні два тижні. Динаміка цін в онлайн-магазинах оновлюється щодня. Індекси споживчих цін актуалізуються кожного тижня.
Крім того, користувач може редагувати графік відповідно до своїх цілей та завантажувати його на свій комп'ютер. Також є можливість вбудувати окремі графіки в свій веб-сайт.
Зокрема, аналітики BRDO за допомогою сервісу порахували індекс вареника.
Щоб порахувати, скільки коштує вареник, потрібно знати ціни на всі інгредієнти окремо: яйця, борошно, сметану, масло тощо. Наш сервіс містить щоденну динаміку цін на ці товари за даними найбільших онлайн-супермаркетів. Інформація представлена і в регіональному розрізі. Це дасть змогу кожному користувачу в режимі онлайн спостерігати за тим, як змінюються ціни по країні в цілому – або в кожній області окремо,
– пояснив Гончарук.
У планах BRDO далі вводити нові інструменти, які допоможуть аналізувати зв’язок інфляції та інших показників. Незабаром буде запущено кошик споживчих товарів українців та індекс доступності житла.