Так, наприклад, з витрачених 20-25 тисяч доларів на придбання невеличкої смарт-квартири у Києві можна буде щомісяця отримувати по 8 тисяч гривень.
Читайте також: Чи вийшла банківська система України з кризи: думки експертів
Зберегти гроші від знецінення можна і обмінявши їх на тверду валюту.
Якщо ви зараз купите долари, то скоріш за все в короткостроковій перспективі – виграєте. Думаю, якщо до 15-17 січня, поки ми досягнемо пікового значення курсу, ви встигнете скинути валюту – трошки заробите,
– порадив економіст Ігор Гарбарук.
Ще один з інструментів збереження грошей – депозитні вклади. Нині фінустанови пропонують підвищені відсотки за вкладами, а щоб гроші вигідно було нести в банк – оголошують різноманітні акції до свят. Так, у грудні ставки за депозитами піднялися до 17-18% річних. Найвища дохідність у вкладів на 12 місяців з виплатою відсотків наприкінці терміну.
Примножити гроші можна за допомогою інвестиції у банківське золото
Ще одним з варіантів примноження грошей можуть стати інвестиції у ювілейні монети чи банківське золото. Їх можна придбати чи знову продати у більшості фінансових установ.
Зараз набирає популярності банківське золото. Нині його ціна 1250 доларів, але ймовірність висока, що за кілька років вона сягне 1500 доларів за унцію,
– пояснив фінансовий аналітик Андрій Шевчишин.
Утім, без ризику не буває жодних інвестицій. Найбільший прибуток отримують ті, хто уважно стежить за ситуацією на ринках і вчасно реагує на зміни.
Нагадаємо, раніше 24 канал писав, як експерти коментують можливі сценарії поведінки курсу гривні на кінець 2018 року.