Про це повідомляє видання Republic з посиланням на знайомого і бізнес-партнера загиблого.

Крім того зазначається, що у Скотленд-Ярді не змогли підтвердити смерть Щербакова, оскільки інформацію про інцидент неможливо відстежити без адреси людини.

Читайте також: Російський військовий відкрив стрілянину на дорозі і вчинив самогубство

У міській поліції Лондона своєю чергою попросили додаткові дані, однак не зуміли оперативно дати коментар.

Зауважимо, що з березня 2017 року підприємець перебував у міжнародному розшук у справі про виведення з Росії понад 10 мільярдів рублів. Щоправда, напередодні російське МВС припинило розслідування цієї справи "за відсутністю складу злочину".

Також інформацію про розшук Щербакова видалили і з сайту Інтерполу.

У березні 2017 року Щербакова назвали в числі тих, хто "збагатився" на реформі касових апаратів в Росії.

Мова йде про закон, який зобов'язує компанії і приватних підприємців переходити на касові апарати, здатні в режимі онлайн передавати відомості про кожний продаж у Федеральну податкову службу. Його підписали в липні 2016 року. У перший рік установка або заміна кас на "розумні" апарати була добровільною. З 1 лютого 2017 року податкові інстанції припинили реєструвати каси, які не відповідають новим вимогам, а повністю перейти на онлайн-каси бізнес повинен буде з 1 липня.

За словами одного із співрозмовників ресурсу, хоча Щербаков і виїхав до Лондона, він, як і раніше, мав відношення до бізнесу в Росії – "на нього було замкнуто стільки кінців".

Читайте також: Вбивство посла Росії: в Туреччині арештували пов'язану з кілером росіянку

Зокрема, депутат Дерєждуми Андрій Луговий що підприємець є бенефеціаром афілійованих між собою компаній, які займаються виробництвом фіскальних накопичувачів.

"Якась група осіб за рахунок правильних рішень, які ми ухвалили, збагачується. Сума збагачення становить десятки мільярдів рублів ", – наголошував він.

За його словами, така ж ситуація була під час попередньої реформи касових апаратів в середині 2000-х: тоді єдиним постачальником обладнання стала компанія "Безант", яка також була пов'язаною зі структурами Щербакова.