Про це повідомляє DW.
Цього року у третьому кварталі в 78 регіонах Росії зафіксували 544 конфліктних випадки, пов'язані з трудовими відносинами, з них безпосередньо трудових протестів – майже 70. Про це свідчать дані відповідного огляду Центру економічних і політичних реформ (ЦЕПР).
До переліку схожих конфліктів входять затримки і зниження зарплат, перехід на неповний робочий час, масові звільнення, а також пов'язані з цими обставинами протести, наприклад, у формі страйків та пікетів. Найпоширеніші прецеденти – затримки зарплат, яких зафіксували понад 400.
Читайте також: У Росії вже просять не знімати санкції з країни
Як зазначають соціологи, кількість конфліктних випадків зросла, порівняно з другим кварталом, приблизно у 2 рази (у другому кварталі зафіксували 263 випадки). У третьому кварталі пройшло на 13 трудових протестів більше, ніж у другому. Співробітники Центру економічних і політичних реформ зазначають, що протягом цього року кількість виявлених конфліктних випадків в загальному, а також кількість протестів зокрема безперервно зростає.
Найвищий рівень соціально-економічної напруженості у сфері трудових відносин спостерігається у Приморському краї Росії. Інші регіони з високими показниками – Бурятія, Крим, Забайкальський край, Амурська область, Хабаровський край, Північна Осетія, Удмуртія, Свердловська область.
До слова, в окупованому Севастополі побили "керівника центру розвитку туризму" Катерину Химичову. Її побили в кабінеті глави департаменту пріоритетних проектів міста після її питання про заборгованість із зарплати.