Європейський банк реконструкції та розвитку представив інвестиційну програму підтримки інноваційних технологій та інших напрямків малого та середнього бізнесу в рамках ініціативи ЄС EU4Business.

"Для нас дуже важливий малий та середній бізнес. Саме такі компанії забезпечують зростання економіки, створюють велику кількість робочих місць, покращують інвестиційний клімат в країні. Тому ми проводимо консультації, навчання та надаємо широку інформаційну підтримку для таких компаній в Україні", – зазначив голова регіональної програми ЄБРР з підтримки МСБ в Україні Джефф Феррі.

Головний донор програми – Європейський союз – виділив на підтримку підприємництва в Україні 40 мільйонів євро. Компанії, які отримають гранти, зможуть залучити експертів, які допоможуть якісно трансформувати бізнес.

Ми вже інвестували в Україну багато грошей. І пишаємося цим, адже завдяки нашій програмі створено понад 5 тисяч робочих місць. Упродовж цього року ми плануємо провести понад півтори сотні консультаційних проектів,
– сказав віце-президент ЄБРР Аллан Піллу.

За даними ЄБРР, більше половини компаній, які вже скористалися програмами підтримки бізнесу в рамках ініціативи ЄС EU4Business, збільшили свій грошовий обіг удвічі, а значна частина підприємств відкрили для себе міжнародні ринки збуту.