Що відомо про проєкти

Купівля / продаж біткойну

Перший проєкт, над яким працює Monobank, передбачає інтеграцію з криптобіржею. Банк анонсував картку у біткоїнах, завдяки якій клієнт зможе зручно та прозорого купувати й продавати біток, розповів Гороховський.

Цікаво Згусток технологій: яким обладнанням може здивувати сучасний кросовер

Судячи з релізу, розробка проєкту завершена, а орієнтовна дата релізу назначена на липень цього року. Однак керівництво чекає на погодження НБУ, після чого проєкт зможуть запустити.

Е-sim

Ще один проєкт від Monobank, розробка якого перебуває на завершальному етапі – e-sim. "Глибока інтеграція з мобільним оператором. Все буде просто і красиво, – написав Гороховський". Орієнтовний час релізу: серпень 2021 року.

Еквайринг

Анонсував Гороховський і проєкт, котрий стосується еквайрингу. Засновник банку назвав його "еквайринг здорової людини".

Прекрасний, зручний доброзичливий і дуже простий еквайринг без залізяк і геморою,
– розповідає Гороховський.

На проєкт клієнтам слід очікувати у липні – серпні 2021 року, оскільки він поки у статусі активної розробки.

Що таке еквайринг

Еквайринг (англ. acquiring) – це послуга, за допомогою якої споживачі можуть оплачувати товар чи послугу карткою, смартфоном або іншим електронним платіжним засобом у самому закладі.
Дані з Вікіпедії.

Зверніть увагу, 18 травня 2021 року НБУ повідомив, що підписав меморандум з Visa та Mastercard, котрий передбачає поступове зниження комісії інтерчейнджу (міжбанківської комісії).

Детальніше про це Visa та Mastercard знизять міжбанківські комісії: про що домовився НБУ з платіжними системами

Акції

Monobank активно працює й над розробкою проєкту, що стосується глибокої інтеграції з провідним американським майданчиком з торгівлі цінними паперами. Можливо, вже цієї осені клієнти банку зможуть купувати акції таких компаній як Google, Facebook, Tesla та інші.