“Для того, щоб революції відбулися, дуже часто потрібен спусковий гачок. Я не виключаю того, що можливі дійсно такі стихійні протести, які можуть зіграти роль таких от спускових якихось гачків”, - сказав політолог Олексій Гарань.

“Перше - це те, що на першому місці стоять економічні вимоги, а не політичні. Це відбувається, до речі, дуже чітко видно по акціях афганців і чорнобильців. По-друге, там відсутні визначені лідери, тобто, існує абсолютно інша субкультура, яка, багато в чому, подібна до соціальних мереж, коли всі спілкуються з усіма. І третя - це те, що ці групи протестувальників по суті не шукають контактів ні з владою, ні з опозицією”, - каже політтехнолог Тарас Березовець.

Інша справа - хто підхопить революційні настрої суспільства? Адже, сьогоднішні політики не здатні діяти конструктивно.

“Велика гра і великий соціальний запит тут існують дуже давно. І так, як Майдан його не задовольнив, тобто, зміна влади в 2004 році не задовольнила, воно залишається весь час. Інша справа, що для цього потрібно? Нема сили, яка готова підтримати і взяти на себе відповідальність, коли країна впаде через ті події”, - каже політтехнолог Сергій Гайдай.

До того ж, експерти зауважують - українське суспільство переросло у поглядах сучасну владу, яка просто не встигає модернізуватися. І саме такий розрив провокує чисельні сутички між ними.