Вони надаватимуть інформацію та консультації різними мовами для любителів футболу та туристів. Окрім довідок у фан-посольствах можна буде дізнатися про різноманітні фан-культури та як себе поводити в тій чи іншій ситуації. За словами спеціалістів, це допоможе зменшити агресивність окремих вболівальників, зокрема іноземців. А їх очікують близько двох мільйонів.

"Стаціонарні фан-посольства передбачають технічне оснащення, тобто там будуть комп’ютери з доступом в Інтернет для людей, що працюють там, коли потрібно отримати якусь потрібну інформацію її можна отримати, будуть телевізори", - каже президент Всеукраїнської асоціації вболівальників Ігор Гомонай.

Розміщуватися такі довідкові намети будуть в центрі міст-господарів Євро-2012 біля входу у фан-зону. Штат одного посольства складатиметься з голови, 5 експертів та двох-трьох десятків волонтерів. Останніми і будуть вболівальники з різних країн.

"Ключовим моментом буде те, що на етапі підготовки і організації до Чемпіонату будуть залучені самі вболівальники. Це допоможе організувати велике свято з мінімальними проблемами", - каже координатор проектів об'єднання вболівальників Європи Томас Гасслер.

У світі фан-посольства працюють вже понад 20 років. Однак для України це новинка. А відтак, 10 серпня 2011 року заплановано провести тестування фан-посольств під час проведення товариського матчу Україна-Швеція.