Ліки у небулах призначені для інгаляційного введення, і розпилюються за допомогою небулайзерів. Така технологія дозволяє ефективно лікувати алергічні та запальні захворювання дихальних шляхів.

До теми Буквально відроджуються з попелу: 5 феніксів українського бізнесу, які адаптувалися до війни

Також на новій дільниці будуть виготовлятися асептичні очні краплі та інші стерильні препарати у поліетиленових флаконах. Розрахункова потужність нової дільниці складає до 40 мільйонів небул на рік.

Інвестиція у проєкт склала 9 мільйонів євро – на виробничому майданчику встановлено надсучасне обладнання з ЄС та США. Дільниця оснащена передовими діджитал рішеннями, що дають змогу оператору не втручатися у процес приготування ліків, а лише контролювати його на цифровій панелі.

Нові технології унеможливлюють будь-який контакт речовини із зовнішнім середовищем та зводять до мінімуму вплив людського фактору на процес виробництва ліків. Це забезпечує максимальну стерильність приготування препаратів.

Першим продуктом, випущеним на новій дільниці, став лікарський препарат для лікування бронхіальної астми. В розробці цього складного лікарського засобу компанією застосовувалися сучасні методи, зокрема моделювання розподілу аерозольних часток в штучних легенях.

Ми не маємо права зупинятися. Війна не залишає нам вибору. Ми повинні працювати ще краще, чіткіше та оперативніше. Адже саме в такі кризові періоди українці особливо потребують якісних сучасних лікарських засобів,
– зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор компанії "Фармак".