Бербери створили наше диво близько тисячі років тому. Будівлю спорудили для основних потреб мешканців - вона слугували сховищем для продовольства. А в цьому регіоні їжа має неабияку цінність. Для корінних жителів вона була межею між життям та смертю.

Зерносховище збудоване із підручних матеріалів - каміння, гіпсу та глини. Неймовірна будівля! В її основі - правильне коло. Фортецю звели для зберігання найкоштовніших скарбів мешканців. Тут знаходилось не лише зерно, а й оливки, вино та фіги.

Кожне з цих своєрідних вікон - індивідуальне сховище продуктів для кожної родини. Такі сейфи ретельно охороняли. Стіни цього сховища неймовірно товсті. Саме для цього робили спеціальні вентиляційні отвори.

Поки надворі спека випалює усе довкола, усередині будівлі - сухе та прохолодне повітря. Це - ідеальний клімат для зберігання зернових. У часи війни зерносховище слугувало фортецею. Кругла форма будівлі та товсті стіни захищали місцевих мешканців від ворожих навал.

Селище берберів, розташоване за сховищем, зараз лежить у руїнах. Та й сама будівля - покинута. Донедавна тут ще жили люди. Але урбанізація робить своє. Нащадки берберів перебираються до міст. Тепер фортеця-зерносховище- лише яскравий слід в історії народу.