Про це йдеться у статті Наталії Лебідь для сайту "24".

Читайте також: Яких рішень можуть досягти Трамп і Порошенко в Давосі: думка експерта

Загалом же на форумі в Давосі цьогоріч зібралося рекордне представництво лідерів "Великої сімки". Крім Дональда Трампа, до Швейцарії прибули також голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон, британський прем'єр Тереза Мей, прем'єр Канади Джастін Трюдо.

А ще – генсек ООН, голова Світової торговельної організації, керівники Організації економічного співробітництва і розвитку, Світового банку і МВФ. На додачу до політичних лідерів, Давос відвідали 1900 керівників провідних компаній світу та 900 представників неурядових організацій. А співголовували на форумі семеро жінок, серед яких і директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард.

Що ж стосується Америки, то, як йдеться у статті на сайті BBC, "чинні американські президенти не часто відвідували Давос. Першим був Білл Клінтон, який взяв участь у форумі у 2000 році. Втім, він став регулярним гостем Давосу після того, як залишив посаду. Рональд Рейган виступав декілька разів, але через відеозв'язок. А от президенти Буші, і батько, і син, а також Барак Обама ніколи не відвідували Давос".

Нині ж до Швейцарії прибув Дональд Трамп, й – "оглядачі припускають, що президент Трамп хоче скористатися нагодою і відповісти на закиди про те, що через його політику США втрачають свої лідерські позиції у світі. Інші кажуть, що це може бути відповіддю на візит Сі Цзіньпіна, лідера другого провідного гравця у світі – Китаю. Минулого року він привернув до себе багато уваги на форумі", – пише видання.

Детальніше читайте у публікації: Порошенко, Трамп, Лагард і Давос: "зрада" чи "перемога"?