Ганна Гопко каже, що разом з сотнями інших активістів вимагає насамперед допомогти бійцям в Іловайську.
"Станом на зараз ми очікуємо, що ті обіцянки які зараз є, завдяки тиску і матерів, і небайдужих громадян, які справді хочуть допомогти українським військовим — це вже певний крок для того, щоб підштовхнути нарешті владу, і зокрема, Генеральний штаб до конкретних дій, тому що за весь цей час, поки військові були в оточенні, не було жодної реакції", — розповідає громадська активістка.
Країні не потрібно нагнітати зараз істерику, та народ не має стояти осторонь, щоб врятувати життя людей в оточенні,
— каже активістка.
Читайте також: Про які переговори можна говорити, якщо Україна фактично у стані війни, — експерт
Вона зазначила, що ці два дні пікету Генштабу та Адміністрації Президента спровокували трохи реакцію на цю ситуацію. Серед вимог: допомогти розблокувати оточену групу в Іловайську та забезпечити танками, а не лише автоматами. Ще одна з важливих вимог — звільнення міністра оборони Гелетея з цієї посади.
"Вже є певний наслідок системних помилок, які ми маємо проаналізувати для того, щоб уникнути їх в майбутньому", — додала Гопко.
І президент, і громадськість вимагає, щоб були проведені кадрові чистки в Генштабі, СБУ та Міноборони. Адже, з розповідей тих, хто пішов свідомо на війну, розповідають про бідність та скруту на фронті, і водночас — про розкошування генералів, які крадуть гроші,
— говорить активістка.