Утім відсутність свідоцтва про народження унеможливила офіційне визнання Антіси Хвічави найстарішою людиною у світі.

Діти готують святковий пиріг для прабабусі, місцеві жителі наспівують народні мелодії, які замолоду полюбляла співати і пані Антіса. Усе життя вона прожила у відмежованому від довколишнього світу гірському селищі Сачіно. З 1930-их років жінка збирала чайне листя на місцевих плантаціях, у 80 років вона пішла на пенсію, утім працювала удома аж поки не розміняла сотню.

"Я ніколи не хворіла і усе життя працювала нарівні з чоловіками. Мене непокоїть те, що я не пам’ятаю багатьох речей. Я не можу пригадати імена своїх дітей і онуків", - каже довгожителька Антіса Хвічава.

Серед нащадків Антіси - 4 сини, 12 онуків, 18 правнуків і 1 праправнук. Таке потомство свідчить на користь її дивовижного віку. За здоров’я матері підійняв келих і її син. Йому 70 років, а це означає, що Антіса народила його у 60 років. Це викликає сумніви у групи дослідників.

"Секрет її довголіття у генах, її мати померла у 110 років, батько - коли йому було 105. Моя мати дожила до 130 років і я бажаю їй прожити ще більше", - каже син Антіси Хвічави Міхаїл Хвічава.

Найстарішою людиною у світі з усіма необхідними документами є француженка Ежені Бланшар, їй 114 років. Найповажнішого віку досягнула її співвітчизниця Жанна Луїза Кальман, яка померла у 1997 році у віці 122 років. Вік Антіси Хвічави, за словами експертів, треба ще дослідити.