Триває підготовка для подальшої передачі тіл до України, про це повідомляє преслужба Міністерства внутрішніх справ на фейсбук-сторінці.

До теми: Катастрофа МАУ в Ірані та компенсації: юрист пояснив, хто і скільки отримає

В Ірані працюють 15 рятувальників, 4 слідчих та 3 експерти МВС берутьучасть у розслідуванні трагедії з літаком МАУ в Тегерані. Там залишаються 2 експерти-генетики до завершення ідентифікації загиблих та повернення родичам.

У Тегерані завершилась ідентифікація тіл загиблих під час авіакатастрофи українців. За попередньою інформацією передачу тіл 11 загиблих планується провести до 19 січня 2020 року,
– повідомляють у МВС.

Український літак МАУ розбився поблизу Тегерана 8 січня невдовзі після вильоту з аеропорту Імама Хомейні. Літак прямував з Тегерана до Києва. Згодом влада Ірану визнала – літак "випадково" збили кількома ракетами.

Загинули всі 176 людей, що перебували на борту літака: 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. Серед загиблих було 11 українців: 9 членів екіпажу та 2 пасажирки.

Авіакатастрофа МАУ в Ірані: основне

Офіс генерального прокурора змінив кваліфікацію злочину щодо авіакатастрофи літака МАУ в Ірані. Відтепер слідство проводитиметься за статтями Кримінального кодексу, які передбачають відповідальність за умисне вбивство двох і більше людей та знищення літака. СБУ розпочала розслідування за трьома статтями: порушення правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту; умисне вбивство; умисне знищення або пошкодження.

  • Відповідальність за скоєне взяв на себе Корпус вартових ісламської революції. Президент Ірану Хасан Рухані попросив вибачення перед українцями за катастрофу та запевнив у справедливому розслідуванні аварії, покаранні винних та в наданні компенсації.

Авіакатастрофа в Ірані список загиблих
Хто з українців загинув в авіакатастрофі в Ірані / Інфографіка 24 каналу