Загалом ринок платіжних систем в Україні стрімко розвивається, інформує 24 канал. Очікується, що у 2022 році загальна сума транзакцій у сегменті цифрових платежів сягне 6,3 мільярда доларів. І це значні показники, адже на такому рівні зараз Угорщина – країна ЄС, де зарплати вищі, а відповідно і розмір середньої транзакції теж.
Цікаво Долар оновив ще один багаторічний рекорд: до чого тут потужні економіки
Фахівці ж стверджують: ринок цифрових платежів в Україні розвиватиметься куди швидше, ніж в інших державах. З кожним роком обсяг транзакцій зростатиме – в середньому на 23%, за даними Statista. Таким чином вже у 2027 році він складе 17,92 мільярда доларів. Для порівняння: прогнозують, що Угорщина, будучи зараз на одному рівні з Україною, на той момент досягне лише 13,66 мільярда доларів.
Законодавство України сприяє такому стрімкому розвитку. Нещодавно у дію ввійшов закон про платіжні послуги, який є підґрунтям для інтеграції українського платіжного ринку з європейським. Він сприяє посиленню конкуренції, розширює можливості існуючих учасників платіжного ринку та створює умови для появи нових.
Такі дії влади є відображенням прагнення держави до діджиталізації та отримання якісного сервісу. Українці цінують швидкість, зручність та безпеку. Вони охоче приймають інновації та роблять їх частинкою своїх буднів, про що свідчать останні дані НБУ. Згідно з ними:
- Українці активніше користуються безготівковими розрахунками, попри війну. У травні 2022 року сума безготівкових операцій зросла на 31,5% порівняно з довоєнним січнем.
- Аж 84% операцій в торговельній мережі у травні були безконтактними (з безконтактною карткою або за допомогою смартфонів чи інших гаджетів).
Саме тому вкрай важливо, щоб на ринку з’являлися нові учасники, а вже існуючі вдосконалювалися та розширювали спектр своїх послуг. Як це зробила fintech компанія CCloan, яка запустила на своєму сайті платформу для переказу коштів CCPay. Про нові можливості для українців 24 канал поспілкувався з директоркою CCPay Іриною Карповою.
CCPay – нова послуга переказу коштів від CCloan
У вересні 2022 року компанія презентувала платформу, завдяки якій можна здійснювати перекази коштів. До запуску команда CCloan працювала над проєктом близько року – готували інфраструктуру та отримували всі сертифікати безпеки. Зокрема, CCPay пройшла міжнародний аудит безпеки за стандартом PCI DSS та отримала сертифікат відповідності.
Які переваги CCPay
Важливою перевагою CCPay є безпека. Це власна технологія компанії CCloan, інфраструктура якої побудована на базі Amazon та написана оригінальним кодом. Відтак вона захищена роботизованою і самонавчальною системою антифрод.
Як це оцінять користувачі платформи? Вони точно будуть певними, що їхні дані – в абсолютній безпеці. Адже коли система вбачає шахрайство, вона зупиняє поточну та наступні транзакції.
Оскільки компанія працює з величезною кількістю грошових угод, уся інформація клієнтів надійно зашифрована, тому невідома нікому, крім самого користувача і системи, запевняють фахівці CCloan. Це підтверджує і PSI DSS сертифікат, відтак CCPay забезпечує повну конфіденційність клієнтських даних.
CCPay – це безпечні перекази / Фото Pexels
Не менш важливою перевагою є швидкість. Завдяки новій інфраструктурі перекази відбуваються за секунди, без підвисань і без звернень до важких баз даних. А підтвердження 3D security приходить у мобільний додаток або в застосунок банку-імітента карти. Також є опція отримати код через смс-повідомлення.
Спостерігаючи за ринком переказів, який стрімко розвивається, ми зауважили, що перекази здійснюються із затримкою та додатковими кроками для клієнтів, оскільки технічна частина їх морально застаріла. Ми ж хотіли підготувати нове рішення, написане сучасною мовою, застосовуючи всі нововведення сучасного світу,
– поділилася директорка CCPay.
Перекази коштів через CCPay відбуваються за секунди / Фото Pexels
Послуга ССPay призначена для p2p переказів з карти однієї фізичної особи на карту іншої фізичної особи. Спершу такий запит поступив від клієнтів CCloan. Люди хотіли швидко та безпечно перерахувати отримані кредитні гроші своїм родичам або іншим адресатам, не займаючись пошуком сайтів для цього. Та ССPay стане у пригоді усім українцям, адже платформа, що працює як платіжна система, зроблена максимально зручно для передачі власних коштів.
Створити платіж з ССpay дуже легко, тому з цим впорається кожен! Для цього потрібно:
- На офіційному сайті CCloan обрати “Перекази онлайн”;
- Ввести реквізити банківської картки відправника (16-значний номер картки, термін її дії та CVV-код (3 цифри на зворотньому боці картки);
- Ввести номер картки одержувача та суму переказу;
- Додати адресу електронної пошти, куди надійде квитанція про успішний переказ коштів;
- Підтвердити платіж.
Зауважте, що у CCPay:
- Переказ здійснюється у гривні між картками платіжних систем Visa та MasterCard від українських банків.
- Комісія при переказі на картку абсолютно будь-якого українського банку становить 1% від загальної суми або щонайменше 5 гривень.
- В рамках чинного законодавства, за один раз та за одну добу клієнт може переказати не більше ніж 29 999 гривень. За місяць максимальна сума становить 399 999 гривень.
Благодійність як частина сьогодення
Компанія CCloan врахувала і реалії життя українців у час повномасштабної війни. Згідно з опитуванням, у 2022 році 86% мешканців України були благодійниками. Зважаючи на це, у CCPay реалізована дуже важлива опція – можливість переказати кошти на благодійність.
Користувачі мають змогу підтримати Збройні Сили України або надати гуманітарну допомогу Україні, витративши на це кілька хвилин. Крім цього, за допомогою редиректу клієнт зі сторінки CCPay потрапляє на сайт НБУ і може перевести кошти безпосередньо державі.
Запуск проєкту припав на лихоліття для України – початок війни, тому сервіс доповнили можливістю здійснити перекази для допомоги армії та населенню України безпосередньо з сайту НБУ, що допомагає нашим користувачам бути впевненим у точному адресному отриманні їх коштів державою на покриття цільових потреб,
– розповіла Ірина Карпова.
До речі, компанія CCloan також не стоїть осторонь допомозі ЗСУ. Спільно з MisterCash вони перевели на рахунки НБУ сумарно 15,5 мільйона гривень для підтримки армії та гуманітарних потреб.
Що відомо про CCloan
Це одна з перших українських фінтех-компаній, яка розпочала свою діяльність ще у 2015 році. За цей час послугами CCloan скористались понад 1 500 000 користувачів, а компанія здобула престижні нагороди та стала одним із передових сервісів онлайн-кредитування, завдяки якому можна легко отримати фінансову допомогу за мінімальний час.
У час повномасштабної війни CCloan не тільки дбає про своїх клієнтів, але й надає благодійну допомогу українським фондам та захисникам безпосередньо. Дізнатись більше про компанію можна на офіційному сайті.