Таку думку озвучив голова партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка. Ймовірно, у випадку з Дубінським "слуги" мали політичну волю та бажання.
Важливо Скільки "слуг" підтримують Зеленського, а скільки "своїх" у Разумкова: відповідь Корнієнка
За словами Корнієнка, "Слуга народу" – молода партія, в якої ще немає чіткого механізму запровадження відповідальності за некоректну чи неправильну поведінку.
Я думаю, що у суспільстві немає такої культури, і наша партія – молода і незріла – до цього ще не прийшла. Відверто, відповідальності немає ні в однієї партії. Але її потрібно плекати,
– погодився Корнієнко.
Щодо кейса Дубінського, глава "Слуги народу" вважає, що "багато людей голосувало, бо накипіло вже". Водночас Корнієнко не вважає, що з виключення з фракції Дубінського є загроза втрати київського обласного осередку.
Він (Дубінський – 24 канал) досі перебуває в партії й керує осередком. І це питання поки що розглядається. Це перша така ситуація у нас, коли керівника осередку виключають з фракції у Верховній Раді,
– додав він.
Корнієнко зауважив, що це питання ще доведеться вирішити, щоправда, "поки незрозуміло як".
Скандал довкола Дубінського: головне
- 11 січня США запровадили санкції проти Олександра Дубінського. Його звинуватили у втручанні у вибори президента Америки.
- Санкції пов'язані зі створеною Росією мережею закордонного впливу. Дубінський, звісно, свою причетність до цієї мережі заперечував.
- У "Слузі народу" почали говорили про виключення Дубінського з фракції на час розслідування. 25 січня Володимир Зеленський особисто попросив Дубінського вийти фракції самостійно, однак той відмовився.
- Згодом Офіс генпрокурора відкрив проти нардепа 2 кримінальні провадження.
- 1 лютого Дубінського все ж виключили з фракції.