Програми на здобуття професій перукарки та візажистки передбачають заняття з психологом, фахівцем від UNFPA. Це допомагає покращити психологічний стан учасниць, зазначає 24 Канал.

Читайте також Як косметичні бренди долучаються до допомоги українцям

Навчання від L'Oréal Україна "Краса для всіх": що передбачають загальноосвітні курси

Як повідомляють у пресцентрі L'Oréal Україна, курс надає можливість сформувати необхідні навички, щоб розпочати кар’єру у сфері краси. Зокрема після завершення навчання учениці отримають дипломи про здобуття професії перукарки або візажистки, залежно від обраного напрямку.

Стартував 7 сезон загальноосвітньої програми L'Oreal УкраїнаСтартував 7 сезон загальноосвітньої програми L'Oreal Україна / Фото L'Oreal Україна

Навчання перукарській майстерності здійснюватимуть майстри салонного бізнесу, експерти та експертки, які працюють з брендом Matrix. Курс триватиме 3,5 місяці, а саме – з вересня по грудень. Відбуватиметься як в онлайн-, так і в офлайн-форматі.

Загалом курс передбачає понад 240 годин навчання. У столиці програма триватиме в приміщенні Київського коледжу легкої промисловості, що стало можливим за сприяння Київської міської державної адміністрації та фінансової підтримки уряду Великої Британії, а у Львові – на базі Молодіжного навчального центру імені святого Івана Боско.

Запуск курсу з візажу здійснюється вперше, за ініціативи бренду NYX Professional Makeup. Його учасниці розпочинають навчання в Києві у вересні. Загалом заняття відбуватимуться протягом 2 місяців.

Цей курс викладатимуть висококваліфіковані візажисти України, спільно з MakeUp Me Academy та представниками бренду. NYX Professional Makeup – це професійна косметика з Лос-Анджелеса з демократичними цінами. Бренд виступає за самовираження та підтримує дух свободи, сміливості, інклюзивності й експериментів,
– пояснюють у компанії.

За 5 років реалізації загальноосвітньої програми в Україні вже 164 жінки безоплатно здобули освіту у сфері краси. А у 2023 році до програми приєднаються ще понад 100 українок.

Проєкт Проєкт "Краса для всіх" допомагає українкам освоїти нові професії / Фото L’Oréal Україна

"Війна в Україні спричинила глибинні соціальні зміни, тому програма для нас набула зовсім іншої актуальності. Почати нове життя – це те, з чим стикались українці з 24 лютого минулого року, які були вимушені покинути власні домівки та втратити роботу. Ця програма – один з інструментів, за допомогою яких жінки мають можливість отримати нову професію, працевлаштуватися, стати фінансово незалежними та змінити своє життя на краще", – каже Катерина Захараш, директорка з корпоративних комунікацій L’Oréal Україна.

Ми в UNFPA системно займаємось підтримкою жінок, котрі постраждали від гендерно зумовленого насильства. Ця проблема є особливо актуальною під час війни – за даними Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, у 2022 році до поліції та соціальних служб надійшло понад 250 тисяч звернень щодо домашнього насильства,
– пояснює Альона Зубченко, керівниця програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству.

Відтак, щоб розірвати коло насильства, жінці важливо мати економічну незалежність. "Саме тому ми раді нашій багаторічній співпраці з L’Oréal Україна в межах проєкту "Краса для всіх", який надає жінкам можливість освоїти професію та почати кар’єру у сфері краси", – додає Зубченко.

Цього року до програми приєднаються ще понад 100 жінок / Фото L’Oréal Україна

Що відомо про організаторів проєкту

L'Oréal, всесвітньо відома косметична компанія, вже понад 110 років залишається відданою своїй місії – задовольняти прагнення до краси споживачів у всьому світі. Зокрема зараз в унікальному портфоліо компанії є 36 міжнародних брендів, як-от Garnier, La Roche Posay, Lancôme, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani, Kerastase та інші.

Соціальна місія компанії є "частиною ДНК" її корпоративної відповідальності. Відтак, з початком повномасштабної війни Росії проти України компанія забезпечила українців понад 800 000 засобів для гігієни.

Водночас UNFPA – це фонд ООН у галузі народонаселення в Україні. Він є провідною агенцією ООН, що зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами фонд працює у 150 країнах світу, а з 1997 року – і в Україні.