Про це у прямому ефірі розповів кореспондент 24 Каналу Олексій Годзенко.

Розгляд справи вбивства українофоба Олеся Бузини продовжують перетворювати на фарс. Під час засідання судді просто раптово покинули залу, не повідомивши про перерву або перенесення розгляду справи.

Читайте також: Вбивство Бузини: прокуратура скерувала до суду обвинувачення щодо підозрюваних

Сторона захисту Андрія Медведька та Дениса Поліщука, яких звинувачують у вбивстві, подала близько 100 скарг, які здебільшого стосувались роботи прокурорів. За словами адвокатів, обвинувачення не допитує належним чином свідків.

Наразі у залі суду чергують активісти, які протестують проти свавілля служителів Феміди. В знак свого незадоволення судовим процесом люди підпалили шини на сходах до Шевченківського суду Києва. Вимоги активістів співпадають з проханням адвокатами, яке полягає в повноцінному розгляді справи прокурорами та суддями.

Поки невідомо, коли заплановане наступне засідання у справі вбивства Олеся Бузини.

Хто такий Олесь Бузина?
Це український журналіст, який, за словами значної кількості митців та громадських діячів, мав українофобські погляди. Олесь Бузина був убитий 16 квітня 2015 року у Києві у дворі багатоповерхового будинку. У червні було затримано 2 осіб, яких підозрюють у злочині.