Пенсіонерка Інна живе у помешканні, де сьогодні, немов у рукавичці, зібралася вся її родина. 10 років тому жінка продала власну чотирикімнатну квартиру у старому будинку, щоб придбати двокімнатну у новобудові. Але на ці квадратні метри Інна й досі споглядає лише із-за паркану.
Читайте також: Вкрадений ліс: заради кого і чого нещадно рубають Карпатські ліси
Один із найвідоміших київських довгобудів ЖК "Три богатирі". У 2005 році, коли курс долара був стабільним люди без побоювань інвестували гроші у новобудови. Ця схема була доволі поширеною. Фонд фінансування будівництва під гарантії банку вкладав фактично у котлован. І начебто нічого не віщувало біди до 2008 року. Аж раптом – криза, зростання долара з 5 гривень до 8, нестабільна економіка та зупинка будівництва.
Світлана Урсу вклала у будівництво вражаючу суму – 150 тисяч доларів за 80 квадратів нежитлових приміщень. Жінка сподівалася, що інвестиція окупиться із гаком, бо планувала відкрити магазин чи аптеку.
Тут кущі, зруйновані будівлі, розбите скло. Дуже багато інвесторів стверджують, що потрібно платити, точніше за охорону цього комплексу. За що тут платити,
– обурюється жінка.
Десятки людей вже 10 років не можуть вїхати в ці будинки. Усі ці роки вони оббивали десятки порогів, написали сотні листів до влади із проханням допомогти та усе безрезультатно.
Сьогодні богатирське терпіння луснуло. Інвестори вийшли на публічну акцію протесту, вимагаючи владу нарешті звернути на них увагу
Чому влада може, але не поспішає вирішувати проблеми киян – дивіться у розслідуванні.