За даними слідства, збутом наркотиків члени угруповання займалися на території Російської Федерації. Для уникнення відповідальності за законами РФ зловмисники керували процесами з "офісів" в Україні.

Дивіться також Мільйони євро збитків: СБУ затримала банду, що займалася фінансовими махінаціями й наркобізнесом

Реалізацією зловмисники організували за допомогою сайтів та чатботів у телеграмі.

Вилучили 150 кіло готових наркотиків та 4,5 тонни прекурсорів

Наркоканал, Київ, наркотики, кримінал
Поліцейські вилучили понад 150 кілограмів наркотичних речовин / Фото Офісу генпрокурора

  • Правоохоронці з'ясували, що для легалізації отриманих злочинним шляхом мільйонів члени банди використовували криптовалют та різні електронні платіжні системи. Переказували кошти в готівку зловмисники через обмінні пункти в мережі. Кошти їм доставляв кур'єр.
  • Під час обшуків у нарколабораторії під Києвом слідчі вилучили 150 кілограмів особливо небезпечної речовини – PVP вартістю 88 мільйонів гривень.
  • Крім того, правоохоронці знайшли 4,5 тонни прекурсорів, з яких виготовляли наркотики.

Наркоканал, Київ, наркотики, кримінал
Зловмисники зберігали понад 4,5 тонни прекурсорів / Фото Офісу генпрокурора

Організатора угруповання підозрюють у створенні злочинної організації, підробці документів, організації місць для виробництва наркотиків, зберігання прекурсорів, а також у незаконних діях з обладнанням для виготовлення та збуту психотропних речовин.

Якщо провину чоловіка доведуть у суді, йому загрожує від 9 до 12 років ув'язнення. Коли в суді почнуть розглядати справу керівника наркоугруповання, наразі невідомо.