Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Напередодні стало відомо, що 30 січня у Києві зникла першокурсниця медуніверситету Мукаддас Насірлаєва, яка після зникнення скоїла самогубство, стрибнувши у Дніпро. Адвокат сім'ї загиблої заявив, що дівчина наклала на себе руки через те, що заступник декана ВНЗ постійно відмовляла їй в оформленні документів.

У прокуратурі з’ясували, що 30 січня Насірлаєва вийшла з вишу і додому не повернулася. За фактом її зникнення 31 січня було розпочато кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство". Згодом з’ясувалося, що студентка 30 січня покінчила життя самогубством, стрибнувши у воду з моста Патона в Києві.

Читайте також: Хлопець стрибнув з 16 поверху у Києві: фото 18+

Згідно з оприлюдненою в ЗМІ інформацією, на такий вчинок дівчину могли підштовхнути труднощі, що виникли у неї під час навчання у вищому навчальному закладі, а також через непорозуміння з його керівництвом. У зв'язку з цим в ЄРДР внесено відомості по ч. 1 ст. 120 (доведення до самогубства) Кримінального кодексу України,
– мовиться у повідомленні прокуратури.

Розслідування наразі триває, проводяться слідчі дії.

Зазначимо, що 19 лютого адміністрація медуніверситету імені Богомольця, в якому навчалася Насірлаєва, повідомила, що цю студентку 1-го курсу відрахували "через порушення міграційного законодавства".

"Термін дії її візи закінчився 17.12.2017 року. До цього часу Насірлаєва не оформила посвідку на проживання і не виїхала до Туркменістану, щоб отримати нову візу. 18 січня медичний університет повідомив про розірвання контракту з Мукаддас Насірлаєвою на підставі порушення студенткою міграційного законодавства, 24 січня їй було вдруге особисто повідомлено про підписання наказу про відрахування з університету, оскільки ситуація не змінилася", – мовиться в заяві адміністрації ВНЗ, оприлюдненій на сайті.

В університеті також пообіцяли "всіляко сприяти правоохоронним органам у розслідуванні зникнення" Насірлаєвої і надати всю необхідну інформацію в межах своєї компетенції.

Зазначимо, що на сьогодні рятувальники продовжують пошуки тіла дівчини.