В ніч на 4 грудня у селі Княжичі на Київщині від дружнього вогню загинули п’ятеро правоохоронців. За офіційною версією, трагічне непорозуміння сталося під час спецоперації з затримання банди озброєних грабіжників.

Спецпризначенці "Кордо" розстріляли впритул працівників поліції охорони, бо не впізнали їх і не зрозуміли команди керівника операції. Незрозумілих збігів і обставин навколо стрілянини в Княжичах так багато, що у них не вірять ні прокурори, ні родичі загиблих, ні безпосередньо учасники подій.

Читайте також: Як агрохолдинг президента Порошенка захоплює землі інших підприємств

На річницю трагедії в Княжичах в Броварах з'явилася меморіальна дошка на честь загиблого під час перестрілки Сергія Орлова. 24-річного співробітника Держслужби охорони. На відкритті – жодного керівника МВС, лише колеги загиблого. Табличку повісили Ніна і Олександр Орлови, батьки загиблого. Рік тому вони залишили власний будинок на Хмельниччині, щоб встановити правду про причини трагедії в Княжичах.

Я чоловіка повністю підтримую, що він кожен день, як на роботу йде, то його не пускають в кабінет. Він на сходах сидить. Йому кажуть що він ненормальний. Так, ми ненормальні, тому що ми в страшному горі живемо,
– прокоментувала Ніна Орлова.

Олександр Орлов прослужив у міліції 20 років. За рік власного розслідування вибудував свою версію, яка пояснює численні збіги і незрозумілості, які оточують вбивство сина та його колег.

У стрілянини в Княжичах була своя передісторія.

Трагедія в Княжичах почалася з 20 вересня 2016 року після пограбування на проспекті Перемоги,
– зазначив Олександр Орлов.

На проспекті Перемоги група зловмисників, перевдягнених у форму співробітників СБУ здійснила напад на двох бізнесменів з Луганська, які мали при собі велику суму грошей.

Що ще приховують від громадськості – дивіться в журналістському розслідуванні.