Знаю, що тема ЛГБТ-спільноти є дуже чутливою в нашій країні. А надто, коли свої на ній намагаються заробити політичні бали, а чужі – розсварити українців. Однак, дивлячись у майбутнє і будучи відповідальними за нього, ми не можемо ігнорувати права наших співгромадян. Час відверто сказати: імперський спадок зневаги до конкретної людини досі не подолано. Це відчувають люди з особливими потребами, коли виходять на вулицю. Це відчувають жінки, коли їх не беруть на роботу лише тому, що вони можуть народжувати дітей і піти в декрет або брати лікарняні через хворобу дітей. Це відчувають члени ЛГБТ-спільноти, яких невігластво і мова ненависті окремих людей чи груп людей ставить мало не поряд зі злочинцями і змушує жити в страху, навіть страху фізичної розправи.
Читайте також: Історія Маршів рівності: що таке гей-прайди і як вони виникли
КиївПрайд Марш – це не пропаганда гомосексуальності, як дехто хоче нас переконати. Гомосексуальність – це не вибір. І це не хвороба, як стверджують прихильники лікування електричним струмом. Вона не передається повітряно-крапельним шляхом, за неї неможливо загітувати.
Гомосексуальні люди, бісексуали, трансгендери – це такі ж громадяни нашої країни, які так само, як і всі інші, платять податки, і мають такі ж самі права. Маємо сумну статистику злочинів на ґрунті гомофобії, знущання над транссексуалами, надзвичайно високий рівень суїциду серед ЛГБТ-підлітків. Чи не свідчать ці цифри про те, що справжньої шкоди духовності і суспільній моралі завдає невиправдана середньовічна агресія і тотальне небажання визнати проблему?
А проблема полягає в тому, що замість розширення світогляду, взаєморозуміння і підтримки, нам пропонують перебирати чужу білизну, видаючи це за месіанство.
Цивілізований світ давно облишив забобони і взяв за основу розвитку глибинні знання та гуманність. Впевнена, що майбутнє України – це польоти на Марс, ліки від раку, грандіозні інновації, а не викриття особистого життя сусіда.
І нагадаю тим, хто звертається до релігійних мотивів та цитує Біблію, що найголовніша християнська цінність – це любов до свого ближнього.
Автор: Іванна Климпуш-Цинцадзе
Читайте також: Гомосексуальність – не хвороба, це просто іншість, – Ірина Геращенко про "КиївПрайд-2017"