Про це розповів його друг Дмитро Чуб у ефірі телеканалу "Прямий".

Читайте також: У МВС прокоментували збройний напад на "кіборга" Вербича у Києві

Як підкреслив товариш потерпілого, у той вечір, коли було скоєно напад, вони чекали на Дмитра Вербича у машині, однак згодом той зателефонував і повідомив, що на нього скоєно напад і завдано тяжкі тілесні ушкодження.

"Приїхавши, зрозуміли, що на нього стався замах на вбивство, тому що з його слів: без попередження, без жодних причин було завдано удар у спину ножем. На відео, що є в мережі, чітко видно, як намагалися молотком поцілити йому у голову в район скроні. Тобто, чітко і цілеспрямовано вбити людину. Після цього, оскільки він не почав відбиватися, нападники втекли", – зазначив чоловік.

За словами Чуба, коли він приїхав на місце інциденту, то наклав колишньому воїну бандаж на спину та вже в обласній лікарні йому зробили операцію.

Крім того, друг підкреслив, що насправді версій можна придумати декілька, але жодної підтвердженої, поки що, немає. На його переконання, мотив нападу – взагалі незрозумілий.

Нагадаємо, сайт "24" повідомляв, що у Києві група невідомих напала на захисника Донецького аеропорту Дмитра Вербича. Зловмисники завдали "кіборгу" удар ножем у спину та забризкали балончиком з газом.