"Ми не будемо залишатися байдужими, коли нас грабують!", - основна заява активістів владі.

Повідомляється, що Рух має на меті захищати права автолюбителів, навести порядок й викорінити корупцію у дорожньому будівництві, паркувальному тіньовому бізнесі. Сайту вже півтора роки, тоді ж виник такий рух громадського контролю доріг. Сьогодні організатори і активісти вже можуть говорити про певні результати. Людям нарешті урвався терпець, і вони почали активно діяти, а не обурюватися вечорами на кухні.

Керівник проекту Сергій Дубенко переконаний, що лише громадянське суспільство може бути активною противагою зловживанням, які сьогодні є у владі.

"Якщо мова йде про корупцію, то треба сформувати середовище, де люди будуть небайдужі, активні, націлені на те, щоб подолати проблему. Щоб зупинити існування зловмисників, негідників, корупціонерів достатньо за ними слідкувати, а всі їх незаконні дії активно висвітлювати. Якщо за всіма керівниками і чиновниками слідкуватимуть небайдужі люди, будь-які їхні дії будуть виноситися на загальний осуд, озвучуватися, тоді красти і обдурювати стане просто неможливо", - каже він.

Активісти ставлять за мету повністю зламати ситуацію з ремонтом доріг. Серед їхніх основних вимог до влади: забезпечити безпечний ремонт доріг; усю інформацію про те, коли, яка компанія за які гроші ремонтує той чи інший шматок дороги, розміщувати в інтернеті на офіційних сайтах, щоб люди це бачили; притягувати до кримінальної відповідальності посадовців міських управлінь і підрядчиків, які виконують неякісний ремонт.

"Важливо, щоб люди навчилися об'єднуватися, допомагати один одному і не боятися заявити про проблему, не боятися повідомляти пресі. Коли людям своїми силами вдасться створити таку систему, тоді буде неможливо красти, а ремонт виконуватимуть вчасно і якісно, бо буде контроль", - каже Дубенко.

Щоб досягти результату, треба знати як діяти