Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Києві.

Читайте також: Смерть студентки з Туркменістану: журналісти з'ясували, як медуніверситет міг її використати

"У зв'язку з пониженням температури навколишнього середовища, початку льодоходу на річці Дніпро, обмерзанням легеневих автоматів на водолазному спорядженні створюється загроза життю та здоров'ю водолаза-рятувальника, тому проведення пошуково-водолазних робіт дівчини, яка стрибнула з мосту Патона, призупинені", – йдеться у повідомленні.

Проте рятувальники запевняють, що з початком плюсової температури планують відновити пошукові роботи на поверхні акваторії річки Дніпро.

"З початку пошукових робіт водолазами обстежено 316,7 Га акваторії річки Дніпро", – додали у ДСНС.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Києві працівники поліції знайшли рюкзак з речами студентки медуніверситету з Туркменістану Мукаддас Насирлаєвої, яка скоїла самогубство.

Хто така Мукаддас Насирлаєва? Це студентка першого курсу університету імені Богомольця. Була родом з Туркменістану. Зникла без вісти у Києві 30 січня, з того часу почалися її пошуки як з боку небайдужих людей ( у соцмережах і у людних місцях столиці почали з’являтися повідомлення про зникнення дівчини), так і з боку поліції. Відомо, що у день зникнення вона поїхала на заняття та, зокрема, перебувала у декана, а опісля не повернулася додому та не відповідала на дзвінки.

У соцмережах повідомлялося, що дівчину могли відвезти на спортивному автомобілі Hyundai з двома дверима, з прибалтійськими номерами, чорного матового кольору, номер починається на 167, однак у підсумку завдяки відео з камер спостереження правоохоронці зробили висновок, що дівчина покінчила життя самогубством, зістрибнувши з мосту імені Патона.