Про це повідомляє Slidstvo.info із посиланням на прес-секретаря прокуратури Києва.

Напередодні стало відомо, що 30 січня у Києві зникла першокурсниця медуніверситету Мукаддас Насирлаєва, яка після зникнення скоїла самогубство. На час розслідування зникнення та самогубства Насирлаєвої керівництво ВНЗ відсторонило від виконання обов’язків заступника декана по роботі з іноземними студентами Тетяну Тімохіну.

У прокуратурі уточнили, що знайшли документи та особисті речі Насирлаєвої у Дніпрі біля станції метро "Славутич".

Читайте також: Оприлюднено нові деталі щодо конфлікту між медуніверситетом і студенткою з Туркменістану

За даними прокуратури, на момент стрибка Насирлаєвої в річку рюкзак був із нею. Також адвокат сім'ї загиблої повідомляв, що в інтернеті з'явилися фотографії документів дівчини. Обидва паспорти та студентський квиток у студентки були із собою, в день, коли її бачили живою востаннє.

Представниця прокуратури повідомила, що передсмертної записки правоохоронці не знайшли.

Хто така Мукаддас Насирлаєва? Студентка першого курсу медуніверситету імені Богомольця родом з Туркменістану. Зникла без вісти у Києві 30 січня. Відомо, що у день зникнення студентка поїхала на заняття та відвідувала декана. Після цього Насирлаєва не повернулася додому та не відповідала на телефонні дзвінки.

У соцмережах повідомлялося, що дівчину могли відвезти на спортивному чорному авто Hyundai з прибалтійськими номерами, однак завдяки відео з камер спостереження правоохоронці зробили висновок, що Насирлаєва наклала на себе руки, зістрибнувши з мосту імені Патона у Києві.