Може бути вбивство

Мобільний телефон і особисті речі Шишова вилучили з місця події. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство.

Важливо Втік від Лукашенка й помер у Києві: біографія білоруського активіста Віталія Шишова

Правоохоронці наголосили, що перевірятимуть всі версії трагедії, зокрема й можливість вбивства, замаскованого під суїцид.

Повне бачення події встановимо після допиту свідків, аналізу відеозаписів з камер системи "Безпечне місто", проведення експертиз і слідчих експериментів,
– наголосили у поліції.

За даними "Сегодня", тіло білоруса знайшли зранку неподалік вулиці Бударіна.

Правоохоронці просять всіх, хто знав Шишова, надати інформацію про останні тижні його життя, його психоемоційний стан, можливі погрози тощо. Дзвоніть за номерами телефону:

  • 098 734 06 46,
  • 097 963 44 74,
  • 102.

Зникнення білоруса: деталі

  • Шишов є лідером "Білоруського будинку в Україні". 2 серпня він, ймовірно, пішов на пробіжку у Святошинському районі, а після того не повернувся додому.
  • За даними "Белсат", за чоловіком стежили невідомі. До Шишова та його дівчини кілька разів підходили підозрілі особи та намагалися розпочати розмову.
  • Після зникнення з телефону білоруса здійснили кілька дзвінків, однак згодом вже ніхто не міг зв'язатися з лідером "Білоруського дому".

Що відомо про "Білоруський будинок в Україні"

Це некомерційна громадська організація. Вона надає допомогу громадянам Білорусі і тим, хто постраждав від режиму диктатора Олександра Лукашенка. "Білоруський будинок" допомагає людям знайти житло та роботу.