Загалом від початку року у Львові зафіксували 6 випадків отруєння чадним газом. Внаслідок них постраждали 16 містян, зокрема 4 дитини. На жаль, 1 людина загинула.
До теми Неподалік Львова 2 дитини отруїлися чадним газом: немовля потрапило у лікарню
У Львові 5 людей отруїлися чадним газом
Приблизно о 19:30 у квартирі будинку №297 на вулиці Городоцькій 5 людей отруїлись чадним газом. Зокрема, постраждали:
- 44-річна жінка;
- 57-річний чоловік;
- 36-річна жінка;
- 8-річний хлопчик;
- 15-річний хлопець.
Стан 4 постраждалих – середнього ступеня важкості, а підлітка – важкий. Дорослих госпіталізували в обласну клінічну лікарню. Своєю чергою, діти потрапили в міську дитячу клінічну лікарню.
У квартирі були газові плита та колонка. Аварійна бригада Львівгазу тимчасово припинила газопостачання до помешкання. Обставини події встановлюють фахівці.
Зауважте На Львівщині подружжя пенсіонерів загинуло у власній квартирі
Як запобігти отруєнню чадним газом
Щоб не отруїтися чадним газом, у приміщеннях, де є опалювальні прилади, потрібно забезпечити постійний приплив свіжого повітря. Воно повинне надходити через вікно, двері та вентиляційний канал з хорошою тягою. Окрім цього, канал повинен бути постійно прочищеним.
У кімнатах, де є прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин (газові котли, колонки тощо), він також повинен бути завжди чистим. Окрім цього, там в жодному разі не можна встановлювати електричні вентилятори. Якщо хоч одного з цих правил не дотримуються, то в кімнаті починає утворюватися чадний газ.
Потрібно пам'ятати, що газ – вибухонебезпечний. Найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами – вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. При будь-якому нещасному випадку, пов'язаному із використанням газу, слід зателефонувати в одну з міських служб:
- швидку допомогу – 103;
- пожежну – 101;
- газову – 104;
- поліцію – 102.
Будь-яка з цих служб повідомить решту і вони разом прибудуть на місце події.
Як вберегтися від отруєння чадним газом: дивіться відео