На пунктах пропуску "Батьово" і "Чоп" за розпорядженням Геннадія Москаля зупинили 200 вагонів з дровами. Серед них був і вагон Старосамбірського лісгоспу. Коли його почали розвантажувати, то виявили, що у вагоні перевозили заборонений кругляк.

Чому за документами у вагоні були дрова, а насправді там частина забороненого до експорту кругляку, представники лісгоспу не пояснили.

За словами керівництва лісгоспу, їхні дрова купила угорська фірма "Мультикемія". За контрактом цій фірмі продавали дрова по 24 євро за кубометр. Однак в митній декларації вказана інша фірма – "Ердерт Тузер".

Читайте також: Москаль викрив масштабну схему контрабанди лісу до ЄС

Геннадій Москаль показав листа від фірми "Едгер Тузер", в якому зазначено, що саме ця фірма купувала деревину, для виробництва целюлози. Платила за дерево не 24 євро, а 650 євро за кубометр.

У судовому засіданні Самбірського лісгоспу оголосили перерву до 6 вересня. Однак до закарпатської митниці і адміністрації надійшло ще понад 20 схожих позовів з лісгоспів різних областей, які вимагають пропустити вагони з лісом.