Донька харківського ветеринара змалку була оточена тваринами. Батько брав її зі собою то на іподром, то в зоопарк, та й у домашній бібліотеці було чимало книг про звірів. Як же ними не цікавитись.
Утім дівчинка росла спортсменкою: балет, метання диска і ядра, плавання і навіть мотоспорт – здавалось, їй під силу все. Фізичні дані, помножені на артистизм, найкраще можна було продемонструвати в цирку. Спочатку з чоловіком виконувала трюки на мотоциклі, але весь час залишалась у тіні. Доки одного дня до неї не звернулись із цікавою пропозицією.
Радянський Союз купив трьох левенят і саме шукав дресувальницю. Бугримова погодилася без вагань. Дарма, що жодних посібників на той час ще не було. Потрібно було брати характером і любов’ю.
"Лев — це хижак, ви ніколи не зробите з нього собаку", — повторювала Бугримова, дивлячись на свої шрами. Довелось зашивати і пальці, і бедро. І навіть робити пластичну операцію на обличчі. Така була ціна успіху, та після кожного візиту до хірурга харків'янка впевнено заходила у клітку.
На той час її зарплата становила 1000 рублів, це майже вдесятеро більше, ніж у звичайного інженера. Легенди ходили про її колекцію прикрас.
Читайте також: Авантюрний одесит став прототипом легендарного Бонда
Люди перешіптувались, що артистка провозить контрабанду у гриві левів, яких митники не наважуються оглядати. Але доки глядачі пліткували, вона працювала. Останній виступ провела у 66 років. До речі, він символічно відбувся у місті Лева – Львові. До слова, Бугримова приручила 80 хижих "кішок".