Хвора на коронавірус породілля народила дитину з п'ятниці на суботу, а в понеділок померла від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією, повідомляє Zaxid.net.

До теми Жертви COVID-19 в Україні: скільки людей померли від початку пандемії

Головний лікар Жовківської центральної районної лікарні Ігор Шевців розповів, що жінка мешкала у Яворівському районі і її госпіталізували вже з підтвердженим діагнозом COVID-19.

З п'ятниці на суботу жінка народила дитину через кесарів розтин на 27 тижні вагітності.

Ми зробили все, що могли. Всі спеціалісти, яких тільки можна було залучити: починаючи від обласних і закінчуючи академіком Олександром Паєнком, були залучені. Але врятувати її не вдалося,
– розповів Ігор Шевців.

До офіційних висновків паталогоанатомів подробиць стану здоров'я жінки під час госпіталізації не розголошують. Натомість обласний експерт з акушерства і гінекології департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ігор Потапов розповів, що були певні проблеми.

Немовля перебуває у реанімації

Новонароджену дитину госпіталізували до Львівської обласної клінічної лікарні. За словами завідувачки відділення інтенсивної терапії недоношених новонароджених Зоряни Салабай розповіла, що немовля перебуває у дуже важкому стані і під'єднане до апарату штучної вентиляції легенів.