Зі слів Матіоса, слідство встановило, що адресу убитого співробітника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Максима Шаповала злочинці дізнались з відкритого реєстру нерухомості Міністерства юстиції України.
Читайте також: Суд почав розглядати справу щодо засекречення декларацій військових прокурорів
Також прокурор наголосив, що саме цей реєстр був також використаний для зазначення даних в постанові про арешт заочно заарештованих в Росії прокурора Руслана Кравченка і слідчого Вадима Приймачка.
"Для вказування анкетних даних в постанові на арешт проживання військових прокурорів слідкомом РФ встановлено з відкритого (коштує 20 гривень) реєстру нерухомості українського Мін'юсту за допомогою українського паспорта, раніше виданого тепер на окупованій території Луганської області. Зроблено за тим же принципом, як встановлювали місце проживання підірваного полковника ГУР МОУ Шаповала. Доведено слідством. Прокурорам виділяємо охорону", – зазначив Матіос у дописі на своїй сторінці у Facebook.
Нагадаємо, у правоохоронних органах повідомили, що 27 червня жертвою вибуху автівки у Києві став 39-річний військовослужбовець Міністерства оборони України Максим Шаповал.
Інцидент кваліфікували як "теракт". Згодом у МВС додали, що автомобіль чиновника вибухнув через закладений вибуховий пристрій.
За попередніми даними, загиблий Максим Шаповал був причетний до розслідування справи вбивства Дениса Вороненкова.