“Дискотеки працюють, нічні клуби – пізно люди повертаються – буває, що люди в нічну зміну йдуть. А рівень злочинності збільшується, коли ліхтарі не світять”, - каже мешканка Горлівки Марина.

Правоохоронці категорично проти темних вулиць. Вважають, що це лише сприятиме росту злочинності, тож написали листа до мера, аби ввімкнув світло!

”В випадку скоєння на вулиці злочинів, коли відсутнє освітлення, потерпілі не зможуть заповнити анкету злочинців, що значно ускладнює розкриття злочинів”, - каже керівник відділу громадської безпеки Горлівского міського УВС Євген Кравцов.

У мерії запевняють - ліхтарі вимкнені тимчасово. Згодом, зекономлені гроші влада має намір витрачати на прогресивні технології в освітлення вулиць. Фахівці Міськсвітла вже почали встановлювати на вуличні ліхтарі лічильники із астрономічним таймером.

”І це дасть можливість нам в тому ж фонді оплати за електроенергію, яка є на сьогодні, за рахунок економії, встановити лічильники диференційного рахунку і освітлювати весь темний період доби без зупину”, - каже міський голова Горлівки Євген Клеп.

В мерії підрахували, що нові лічильники щомісяця допоможуть економити 25 тис. грн. Чиновники запевняють, що на зекономлені гроші вже цього місяці збільшать кількість ліхтарів у місті.