Основна мета, окрім бізнесу, — відродження вівчарства в Україні. При підтримці з боку держави, на думку фермера, — це ідеальна модель, адже для господарства потрібні невеликі ділянки землі, які не цікавлять аграріїв.

Ці землі держава просто зобов’язана сьогодні передавати фермерам, які займаються тваринництвом. Я вже говорив, що тваринництво — це єдиний спосіб на сьогодні регулювати ринок зерна всередині країни. В умовах західної України — це дуже і дуже важливо,
— зазначив фермер Дмитро Огньов.

Наразі на фермі вирощують племінних тварин. Наступний крок - виробництво овечого м’яса і якісної шерсті. На ці продукти зараз великий попит не лише в Україні.

"Як тільки Україна накопичить свій потенціал овець 5-6-7 мільйонів голів, тоді говоритимемо про експорт. В нас була навіть пропозиція з повернення тварин до Австрії. Тобто, коли переконались, що ми вирощуємо тварин на належному рівні, у нас була б можливість такого реекспорту. Економічний патріотизм — це формула успіху", — додав фермер Дмитро.

Економічний патріотизм — основна риса родини Огньових. Тому і популізують свою модель фермерського господарства, адже вона може вирішувати не тільки соціальні питання, але й зробити поштовх розвитку інших галузей економіки — агрохімії, сільського будівництва, рослинництва, харчова промисловості, енергозбереження, туризму, ресторанного бізнесу і навіть екологічна безпеки.