Тим часом, у Великобританії вийдуть дані щодо інфляції, зокрема йдеться про індекс споживчих цін та індекс цін виробників.

«У першу чергу, цікавими будуть цифри щодо інфляції, яка зараз у королівстві зашкалює. Рівень інфляції очікується на рівні 2,8%. Це значно вище, ніж заплановані Банком Англії 2%. Тому швидше за все, це чинитиме тиск на британський фунт стерлінгів», - розповів провідний аналітик компанії TeleTrade Богдан Терзі.

У середу, 22 травня, Японія оголосить показники торгового балансу. Цього дня також запланована прес-конференція центробанку країни. Тим часом, Великобританія опублікує протокол засідання комітету з грошово-кредитної політики. Очікується аукціон з 10-ти річними держоблігаціями Італії та Німеччини. Крім того, цього дня проходитиме Європейський Економічний Саміт.

У четвер, 23 травня, у фокусі уваги будуть дані від HSBC щодо індексу ділової активності у виробничому секторі Китаю. Також очікується статистика щодо рівня ділової активності у виробничому секторі Франції, Німеччини і Єврозони в цілому.

За словами Богдана Терзі, поточного тижня будуть опубліковані останні протоколи засідання Федрезерву. Тому цікаво буде подивитися, як розділилися голоси між учасниками комітету з відкритих ринків. Оскільки частина з них, схвалює продовження програми кількісного пом'якшення. А інша частина яка категорично проти.

У п'ятницю, 24 травня, на інвесторів чекають ключові показники торгового балансу Нової Зеландії і звіт про споживанням товарів тривалого користування в Сполучених Штатах Америки.