Про закінчення розслідування щодо можливих зловживань повідомили у пресслужбі НАБУ. Антикорупціонери вже відкрили матеріали слідства для вивчення підозрюваними та їхніми адвокатами.

Дивіться також Чорти відкрили свої обличчя, – Зеленський про Конституційний Суд

Після цього справу розглядатимуть в суді. Перше засідання по провадженню ще не призначено.

Що відомо про розкрадання у "Широкому лані"

Один з найбільших полігонів, де майже постійно проходять масштабні навчання бійці ЗСУ, облаштовували з 2016 по 2018 роки. Підрядники мали б побудувати табірне містечко, але частину завдання не зробили. При цьому, як стверджують слідчі, працівники міноборони недобудовані об'єкти у них прийняли.


Слідчі кажуть, що роботи підрядники не виконали, а держава за них заплатила / Фото пресслужби НАБУ

За даними аудиторів і працівників антикорупційних відомств, збитки від махінації склали 37 мільйонів доларів.

Кого підозрюють у зловживаннях

Фігурантами справи про розкрадання грошей є колишній начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ, керівник Управління будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ, а також начальник відділу технічного нагляду за будівництвом того ж управління Збройних сил.

Разом із ними судитимуть бенефіціара та директора ТОВ, які, за даними слідства, отримали чималі гроші внаслідок махінації.


Аудитори свідчать, що за це держава переплатила 37 мільйонів / Фото пресслужби НАБУ

Якщо в суді визнають провину обвинувачених у привласненні державного майна групою осіб за попередньою змовою, а також у службовому підробленні, їм загрожує від 7 до 12 років тюрми із конфіскацією майна.