“Якщо Ви купите туфлі за 149 тисяч, то декларувати не треба. Але якщо Ви купите туфлі за 151 тисячу, то Ви мусити це діло задекларувати і пояснити, яким чином і де ви взяли такі статки, за які Ви придбали свої туфлі”, - каже народний депутат, КПУ Валерій Бевз.

“Декларування не буде! Нічого не буде декларуватися. Тобто, графа “видатки” - буде нулі”, - каже народний депутат, “БЮТ-Батьківщина” Сергій Міщенко.

Одні закони ухвалюють, інші - відправляють на смітник. Більшість відмовилася не те, щоб розглянути, а навіть включити до порядку денного законопроекти, які б поставили крапку в питаннях так званого “кнопкодавства”.

“Прийняти закон про персональне голосування, за умов, які сьогодні є, - це значить зупинити роботу Верховної Ради. У нас такої мети нема. Якщо б у цих документах були запропоновані інструменти, як змінити голосування - можливо ми б подумали. А там просто йде механічне рішення даного питання”, - каже голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

“Я дуже давно пропоную закрити Верховну Раду України і зекономити 1 мільярд гривень. Тому, що яка різниця, скільки голосує депутатів? Їх 100 голосує картками 260-ти, чи їх голосує 10 чи голосуватиме один? Ну поставте одному депутату кнопку і в нього буде, чи Президенту в Адміністрацію - в нього буде цифра скільки треба, щоб на табло було - і ми зекономимо мільярд гривень”, - каже народний депутат, НУ-НС Арсеній Яценюк.

Закони - законами, а за здоров’я Луценка депутати розпереживалися. Через це постановили, аби у п’ятницю представник Генпрокуратури відзвітував про стан справ з утриманням під вартою колишнього голови МВС.