Неважливо скільки медалей виграють інші спортсмени. Він усе одно буде одним із головних героїв Сочі. Перемога в спринті біатлоніста Оле-Ейнара Бьорндаллена не лише зробила його рекордсменом за кількістю олімпійських нагород. 40-річний норвежець став найстаршим тріумфатором білих ігор в індивідуальних змаганнях.

Щодо командних, то тут досягнення Робіна Велша побити буде важко. На першій зимовій олімпіаді шотландець виграв золото в керлінгу, маючи 54 роки.

Гідна компанія для Бьорндаллена - легендарна лижниця Раїса Сметаніна. Останню зі своїй нагород - золото в естафеті - росіянка здобула в Альбервілі. До сорокаріччя спортсменки залишалося 12 днів.

На цій же Олімпіаді, в 1992, наймолодшим чоловіком, який стояв на найвищій сходинці олімпійського п'єдесталу, став Тоні Ніємінен. 16-річний фін підкорив обидва трампліни і вже ніколи, подорослішавши, не зумів повторити свого успіху.

Однак найбільш вражаючим є досягнення кореянки Кім Юн-Мі. В Ліллехамері ковзанярка виступила в складі естафети на трикілометровій дистанції. Збірна країни ранкової свіжості здобула звитягу, а відтак олімпійською чемпіонкою стала Юн-Мі, якій на той час було лише 13 років і 2 місяці. Ніхто і ніколи в цьому віці навіть не наближувався до таких результатів. У Нагано Кім повторила свій успіх, а в 19 завершила спортивну кар'єру, переїхавши до Сполучених Штатів.

В індивідуальних змаганнях рекордсменкою залишається Тара Ліпінскі. 15 років і 255 днів було американській фігуристці в день її тріумфу на Олімпіаді1998. Кілька днів тому однак Ліпінскі перестала бути найбільш юною олімпійською чемпіонкою в фігурному катанні. Росіянка Юлія Ліпницька завоювала командне золото, будучи лише на 6 днів молодшою, аніж Ліпінскі. Сталося це через день після тріумфу Бьорндалена.