Окрім цього, жителі Бурштина та села Дем'янів внаслідок обстрілів залишилися без теплопостачання та гарячої води. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Суспільне.
Дивіться також Росія масовано атакувала Україну: головне про ворожий терор 17 листопада
Пошкодження у селі Бовшів після атаки Росії
Так, місцева жителька Леся Мартинів розповіла журналістам, що почула звуки вибухів орієнтовно о 7:20. Потім у її домі ударною хвилею повибивало скло у чотирьох вікнах, тріснула стіна біля вхідних дверей. Тріщини з'явилися також на стелі всередині будинку.
Я спала, коли дочка подзвонила із Бурштина. Я встала і пішла до ванної, чую "бабах". Лише рік тому, коли внучка заміж виходила, ремонт зробили. Такий погром був, щастя, що дочка приїхала, позамітала, я не годна, мені руки трясуться,
– розповіла жінка.
Онук Лесі Мартинів вставляє вікна / Фото Суспільне
На сусідній вулиці в будинку Марії Андрухів ударною хвилею вибило чотири шибки, в одному вікні – вилетіла й деревʼяна рама. Після обстрілу сусіди жінки "засклили" вибиті в її оселі вікна клейонкою.
Після атаки вікна заклеїли клейонкою / Фото Суспільне
Інший місцевий, Михайло Сірко каже, що в його оселі вже не вперше вибиває шибки ударною хвилею. Чоловіка пригадує, що під час атаки чув кілька вибухів. На другий віконне скло вилетіло разом з рамами.
Староста Бовшівського старостинського округу Ольга Ріжко зазначає, що всього через атаку Росії у селі пошкоджено 8 будинків. Водночас у міській раді створили комісію, яка працює на місці події й обстежує помешкання людей.
Що відбувається у Бурштині
Міський голова Бурштина Василь Андрієшин розповів, що попри відсутність теплопостачання та гарячої води заняття у школах і садочках міста проводитимуться. Рішення прийняли, зважаючи на те, що температура ще досить помірна.
Якщо дозволить температурний режим, то навчання не зупинятимемо. Якщо ні, то перейдемо на віддалену форму навчання,
– говорить Василь Андрієшин.
За його словами, дитсадки забезпечать обігрівачами. Це дозволить працювати хоча б черговим групам. Також подбають і про пацієнтів міської лікарні, де зараз не так багато хворих.
"Всього 35 зі 130. Всю лікарню ми, звичайно, не обігріємо "дуйками" і загалом обігрівачами. Тому будемо десь згруповувати людей. Важкохворих, можливо, доведеться перевести у відділення в Рогатині й у Галичі, – каже міський голова.
Робота пункту незламності у місті / Фото Бурштинської міської ради