Українська модель має закритий корпус, тож зазирнути в середину під час друку не вдасться. Зате принтер на голограмі показуватиме процес у реальному часі.
Пишаються розробники й мінімальною кількістю налаштувань. Завантажувати модель не потрібно, достатньо мати Wi-Fi. Користувач обирає предмет, якщо потрібно виправляє розмір чи фактуру й тисне кнопку "Друкувати".
Єдиний випадок, коли принтер може відмовитися друкувати для вас довгоочікувану вазу, коли самостійно підрахує, що в його резервуарі недостатньо пластику.
Коштуватиме принтер менше тисячі доларів.
Головний виконавчий директор стартапу Володимир Усов вірить, що в майбутньому в кожному домі стоятиме гарненький 3D-принтер, бо всім кортітиме мати речі ексклюзивного дизайну. Вже зараз одесити розширюють платформу Квамбіо, на якій дизайнери з усього світу пропонуватимуть власні 3D-розробки. Для початку зосередяться на чотирьох категоріях: мода, декор, арт і гаджети.
Платформа орієнтована насамперед на ринки США і Великобританії, бо там наразі найбільше власників 3D-принтерів.
Торік на конференції IDCEE стартап став переможцем й отримав 15 тисяч євро, після того в одеситів з'явився й перший інвестор, що вклав у розвиток компанії півмільйона доларів.