″Мажорна″ нота, що знову зазвучала в історії з Романом Ландиком, перетворюється для чинної влади на серйозний мінор. На тлі соціальних потрясінь, зниження рівня життя людей усі ці гламурні нащадки високопосадових батьків, що чваняться своєю перевагою, безкарно збивають пішоходів на ″зебрах″, б’ють і вбивають людей, без відповідної освіти і досвіду роботи одержують ключові державні пости, не лише знижують рейтинг самої влади, але і ще більше посилюють соціальну напругу в суспільстві. Детальніше - у тижневику ″Коментарі″ у статті ″Мажори окупували Україну″.

Перший акт всеукраїнської драми під назвою ″пенсійна реформа″ завершився. Депутати прийняли закон. Процес проходив досить бурхливо - пенсійна тема стала одним із чинників формування суспільної думки. Саме цю тему активно обговорюють на круглих столах, ток-шоу, в громадському транспорті, на роботі, на кухнях. Фахівці ж кажуть, потрібно підправити занадто ″реалістичні″ положення закону й відкрити шлях до справжньої пенсійної реформи. Видання ″Тиждень″ проаналізувало головні новели ухваленого документу у статті ″Неповний пенсіон″.

Депутати взялися за медицину. Експеримент передбачає розподіл медичної допомоги на кілька видів - первинна, вторинна, третинна та екстрена. Також планують ввести нове для українського законодавства поняття паліативної допомоги, яка надається на останніх стадіях невиліковних хвороб. Загалом, кажуть експерти, закон декларативний і немає жодної конкретики. Коли українська медицина стане схожою на європейську - дізнавалась газета ″Известия″ у статті ″Экспериментальное лекарство″.