На хамовитих даівців відкрили фотополювання. Українські автовласники розпочали організовану боротьбу з ДАІ. Зброєю в руках у водіїв стала звичайна камера мобільного телефону - вони знімають дії державтоінспектора на відео та викладають ролики в Інтернеті. Методи виявилися дієвими. Серед людей з жезлом вже є перші жертви. Більше про те, як українці захищають свої права у суперечці з несумлінними працівниками ДАІ, знає "Кореспондент" у статті ″Право руля″.
Будь-яка примха у будь-який час, за ваші гроші звісно. Клієнтура служб експрес-доставки в Україні росте. Вночі зайняті та ліниві українці посилають найчастіше за ліками, ввечері - за алкоголем. На такому ледарстві одних інші заробляють цілі статки. Детальніше про те, хто кого куди посилає та скільки коштує послуга приватного гінця в Україні - читайте на шпальтах тижневика "Власть Денег" у статті ″Пошли меня!″
Де найкраще і найгірше живеться в Києві? Мешканці Деснянського, Солом’янського та Дніпровського районів щоденно стикаються з проблемами транспорту, брудного повітря та високої злочинності. Життя на Печерську ж куди комфортніше: район не перенаселений, промисловості в центрі майже нема, і навіть злочинці поводяться тихіше. Щоправда, все це коштує недешево. Де у столиці жити добре, а де - дорого та сердито? Аналіз головних факторів, що впливають на якість життя, - в діловому тижневику ″Контракти″ у статті ″Географія комфорту″.