Новий закон про парламентські вибори створює достатньо перешкод для того, щоб влада могла діяти нинішніми методами фальсифікації. Наприклад, набагато складніше буде зняти з реєстрації кандидата з надуманих причин. Також опозиція гарантовано зможе провести своїх представників у виборчкоми. Проте не виключено, що наступної весни провладна більшість спробує внести до цього розкритикованого всіма закону потрібні їй правки, які відкриють широкі можливості для фальсифікацій. Деталі - у тижневику “Коментарі” у роботі “Закон про вибори змінять навесні”.

Українські лікарі та бізнесмени, не дивлячись на байдужість держави, створюють медичні технології світового масштабу. Ще 20 років тому українські медики не вміли робити такі складні операції, як пересадка серця та печінки. А зараз роблять їх успішно. Ці успіхи відверто вражають на фоні тотального недофінансування вітчизняної медицини. Про подвиги наших лікарів пише журнал “Кореспондент”. Деталі у статті “Операции века”.

1 січня виповниться 10 років з того часу, як більше ніж 10 країн Євросоюзу під спалахи новорічних феєрверків перейшли на спільну валюту. Але перший ювілей пройде без урочистостей. Уже сьогодні дехто тепло згадує дойчемарки, драхми і ліри. Повернення, принаймні, частини країн Єврозони до своїх колишніх валют деякі фахівці вважають одним із можливих сценаріїв подолання тривалої боргової кризи на старому континенті. Більше - у виданні “Weekly.ua” у матеріалі “Єврозатемнення”.