І хоч найчисельнішому уряду Європи лише сто днів. Частина українських міністрів уже може задуматись над пошуком нової роботи. Дехто з них - не достатньо компетентний у новій для себе галузі, інші - просто перешкоджають певним інтересам. Адже даються взнаки конфлікти різних парламентських угрупувань. Хто може не всидіти у кріслі міністра читайте на сторінках “Українського тижня” у матеріалі ”Крісла хитаються”.

Репутація банків з українським капіталом за перший квартал цього року погіршилась. Вітчизняні фінансисти втомились від публічної боротьби з дочірніми філіями іноземних банків за репутацію фінустанов. По-друге - в умовах економічної і політичної нестабільності, а саме на перший квартал цього року припали президентські вибори, фінустанови різко зменшили свою присутність у ЗМІ, натомість сконцентрувались лише на рекламі своїх послуг та продуктів. Чим грозить погіршення репутації банкам з українським капіталом, читайте на сторінках видання "Власть Денег" у статті “Операция "репутация”.

Інвестиційний клімат фармацевтичного ринку почуваються чудово. Залучати іноземний капітал у цю галузь абсолютно безпечно. В Україні працюють понад 23 тисячі аптечних пунктів. На кожен з них припадає приблизно по дві тисячі споживачів. ймовірно, що саме через велику кількість гравців на фармацевтичному ринку - іноземці не поспішають інвестувати гроші в цю галузь. Адже їх цікавлять компанії щонайменше з 10% ринку. Про можливі інвестиції у аптечний ринок читайте на шпальтах видання "Статус" у матеріалі “Аптеки выздоравливают”.