Зона відчуження грошей. Сотні мільйонів гривень українських платників податків зникають у Чорнобилі. За найскромнішими підрахунками, кількість псевдоліквідаторів в Україні сягає 100 тисяч – це третина від загального числа чорнобильців. Чиновники кажуть про необхідність перетворення Чорнобильської зони на музей, натомість замовчують, що туристам скоро не буде чого показувати. Мародери розтягли навіть забруднені радіацією техніку та будинки. Як чорнобильська радіація з’їдає все, що може становити хоч якусь матеріальну цінність, дізнавався "Український Тиждень" у статті ″Чорна діра″.
Кіно-піт-стоп. Розвиток здавалося б доволі перспективного автомобільного кінобізнесу в Україні пригальмував. Першопричиною тому стала криза. А тепер додалося ще й подорожчання пального. Відтак, замість того, щоб будувати грандіозні плани із захоплення кінопростору на колесах, учасникам ринку доводиться ламати голову, як вижити у нелегкі часи. Втім, не все ще втрачено для них. Рентабельність автокінотеатрів може сягати 50%, варто лише зробити правильні ставки. Яке воно кіно для авто - на шпальтах тижневика "Власть Денег" у статті ″Кино для авто″.
Українцям не до благодійності. Лише третина наших співгромадян жертвують гроші на доброчинність, і справа тут не лише у товщині власного гаманця. Чому, скажімо, вбога африканська Сьєрра-Леоне - з 800 доларів ВВП на душу населення - у міжнародному рейтингу благодійності на 139 позицій обійшла Україну - з увосьмеро вищими економічними показниками. Причина радше у особливому світосприйнятті українців. Важка економічна ситуація лише поглиблює проблему. Як благодійні фонди борються зі скороченням пожертвувань та хто вони люди добрі? - читайте на шпальтах ділового тижневика "Контракти" у статті ″Добрий порив″.