Домовленості Віктора Януковича та Дмитра Медведєва фактично визначили політичне та економічне майбутнє України на багато років вперед. Перебування Чорноморського флоту у Криму ще щонайменше чверть століття перекреслює хоча й несміливі та декларативні, але все ж намагання України стати членом НАТО. А газові знижки нівелюють бажання власників підприємств впроваджувати енергоощадні технології. Детальний аналіз харківських угод та їхній вплив майбутнє України - на сторінках тижневика "Деловая столица" у статті “Цена дешевого газа”.
Держбюджет підприємствам не під силу. Закладене у затвердженому парламентом кошторисі підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати може боляче вдарити по фінансовій стабільності великих промислових компаній. Так експерти прогнозують, що вже цього місяця проблеми можуть виникнути в 11 з 17 українських металургійних комбінатів. Чи не стануть нові соцстандарти причиною затримок з виплатою заробітної плати досліджувало видання "Дело" у статті “Предприниматели не осилят бюджет”.
Нормативи з ремонту доріг виконують, а покращення стану автошляхів практично непомітне. Нині у столиці України 85 % доріг потребують капітального ремонту. Грошей вистачає хіба на звичайне латання, але ще одну контролюючу службу у Києві все одно створюють. Завдання у неї - пришвидшити ремонт автошляхів. Однак і самі київські чиновники ще не знають наскільки ефективною буде її робота. Чи стане водіям комфортніше їздити Києвом - відповідь на шпальтах газети "Хрещатик" у матеріалі “ До і після ремонту”.
2 хв
Огляд преси за 28 квітня
Про аналіз харківських угод та про політичне мійбутнє України читайте на шпальтах тижневика “Деловая столица”, про нові соцстандарти та їхній вплив на фінансову стабільність промислових комбінатів пише видання “Дело”. Про стан українських доріг та про новостворену контролюючу службу писала газета “Хрещатик”.