Тендери "в темну". Замість зробити процедуру держзакупівель більш прозорою та "зарубати" корупцію, влада обмежує доступ до інформації про тендери не тільки для громадян, а й навіть для контролюючих органів. В чиї кишені хлинуть мільярди казенних грошей, якщо президент таки підпише ухвалені Радою поправки до тендерного законодавства. “Тиждень” у статті “Оператори тендерного доїння” виокремив найбільші оборудки на ринку державних закупівель цього року та визначив основних “героїв” багатомільярдного розпилу бюджетних коштів.

Слово чиновника дорого коштує. Приватні видавництва налагодили оригінальну систему заробітку "під патронатом" міністрів, народних обранців і навіть президента. ВІП-чиновники іноді навіть не догадуються, що сприяють розвитку цілої галузі з виготовлення так званої “іміджевої літератури”. Як не дивно, підтримка іміджевих книг нерідко загрожує іміджу самих тих, хто їх підтримує. Більше знає "Власть денег" у матеріалі “Под лестное слово”.

Пакуємо валізи. Арабська криза та катаклізми у Європі змусили туристичні компанії диверсифікувати свої маршрути. Туроператори масових напрямків почали активніше освоювати Європу - Австрію та Андорру як зимові курорти, а Грецію та Іспанію - як літні. У виграші безумовно і Туреччина, готелі якої через події на Близькому Сході підвищили розцінки. Куди податися на літні вакації. Топ-10 напрямків для відпочинку у 2011 році -шпальтах тижневика "Контракти" у матеріалі “Битва за тіло”.