Він позичив 20 доларів і створив бренд національного масштабу. Інший - з’єднав сучасну техніку з радянським калькулятором і створив популярну радіостанцію. Аби побудувати курорт в гуцульському стилі, вона пересіла з Мерседеса на Ниву, змінили лакові туфлі на гумаки і переїхала зі столиці у Карпати. Усі ці історії - не вигадані, а реальні - з життя українських бізнесменів. Вони не побоялися ризикнути - і досягли успіху. Більше дізнайтеся у спеціальному випуску тижневика “Статус” у сатті “Правдивые истории cовременных украинских капиталистов”.
Перекриті дороги і шалена швидкість кортежу з десятка автомобілів - так по Києву кілька разів їздили американський та російський президенти, а також Папа Римський. Тепер таким чином щодня тут їздить новообраний глава української держави. Стояти на дорозі у сильних світу цього - небезпечно. Цю теорему ціною власного життя вже довів столичний таксист, який потрапив у ДТП, зіткнувшись з автівкою з президентського кортежу. Про їзду “по-президентськи” - читайте у тижневику "Кореспондент" у матеріалі “Осторожно, Президент!”
Над двомовною країною майже завжди нависає небезпека втрати територіальної цілісності - пише журнал “Тиждень” у своїй праці “Від двомовності до дворушності”. Поширення білінгвізму в межах однієї держави неминуче спричиняє конфлікт між двома мовами, а, відповідно, й двома культурами та ідентичностями. Двомовність, зазвичай, є тимчасовим явищем, яке закінчується або перемогою однієї з мов, або ж розпадом національної держави. Якого сценарію варто чекати Україні? - читайте на сторінках видання.
2 хв
Огляд преси за 3 травня
“Статус” дізнався про історії успіху українських бізнесменів, “Кореспондент” пише про їзду на дорогах “по-президентськи”. “Тиждень” вивчав питання білінгвізму в Україні.